Sklep

Sprzedaż materiałów wodociągo-
wo - kanalizacyjnych, systemów przydomowych oczyszczalni ścieków ...

czytaj dalej

Wypożyczalnia

Wypożyczamy sprzęt budowla -
ny, niezbędny przy remontach. Młoty, ubijaki, wiertarki, wszyst -
ko ...

czytaj dalej

Co robimy?

Wykonawstwo w zakresie budo -
wy sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Wykonywanie przyłączy wodociągowych...

czytaj dalej

Mapa dojazdu

O firmie

Zakład Sieci i Instalacji Sanitarnych Józef Irzyk działa od 1990 roku. Prowadzimy działalność w zakresie budowy i remontów zewnętrznych sieci wodno - kanalizacyjnych. Zajmujemy się także montażem wewnętrznych instalacji wodociągowo - kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania oraz budową obiektów hydrotechnicznych.

Zakład Sieci i Instalacji Sanitarnych Irzyk Józef ma siedzibę w Myślenicach przy ul. Słowackiego 74 i jest właścicielem działki o pow. ok. 4500 m2 na której prowadzi działalność.

Aktualnie zakład prowadzony jest przez Bartłomieja Irzyka oraz nazwa została zmieniona na Zakład Sieci i Instalacji Sanitarnych Bartłomiej Irzyk.

W okresie istnienia Zakład przechodził różne transformacje organizacyjne poprzez spółki by powrócić do pierwotnego stanu tj. właściciela Zakładu. Oferujemy usługi w zakresie wykonawstwa sieci i instalacji wod - kan, centralnego ogrzewania, sprzedaż hurtową i detaliczną materiałów, projektowanie przyłączy i sieci oraz wynajem sprzętu budowlanego do w/w działalności. W tym okresie wykonaliśmy setki km sieci wodociągowej i kanalizacyjnej, zbiorniki wody pitnej, przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz przepompownie i hydroforownie.

Jesteśmy znanym Zakładem w rejonie woj. małopolskiego poprzez terminowe i solidne wykonywanie zleconych robót.

Certyfikaty


Copyrights by Instalacje sanitarne 2008 | XHTML by INF-TECH